Výzva pro autory a organizátory uměleckých projektů

Máme přehled o tom, co se v  kultuře děje. Za ta léta už víme, že nevíme všechno. Ale máme šuplík, který často otevíráme.   

Jsou v  něm nápady a projekty, jejichž čas přijde možná za měsíc, možná za rok. Všechny mají společné to, že budou patrně potřebovat pomoci s  financováním.

Máte-li nějaký nápad na projekt, něco chystáte, dokončujete, připravujete, je to ve zrodu nebo zatím jen ve vaší hlavě… Dejte nám vědět. Zatím to zůstane v šuplíku jen mezi námi. Možná z toho nic nebude – neberte to jako slib, že vám pro váš projekt seženeme financování. Ale slibujeme, že pokud se mezi našimi klienty objeví nějaký, kterému by se váš nápad mohl líbit a o kterém si myslíme, že by se mohl líbit naopak vám, pak do toho šuplíku sáhneme a ozveme se vám. 

Pokud nemáte hotovou sponzorskou nabídku, v  této chvíli s  ní nemusíte ztrácet čas. Nám stačí pouze: stručný popis projektu nebo nápadu,  lidé a případně instituce kteří jsou s  vámi,  a ideálně ať víme jestli se pohybujeme v  řádech tisíců, statisíců nebo milionů. 

Napište nám na e-mail wanda@targeta.cz nebo klidně zavolejte. Těšíme se. 

© All rights reserved 2021 Targeta